SMDJ17CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ17CA R7G
JLCPCB Part #
C2447418
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 108.7A 17V 1uA 20.9V 27.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS