TSM80N1R2CP
MFR.Part #
TSM80N1R2CP
JLCPCB Part #
C19856194
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω@10V 110W 19.4nC@10V 4V@250uA 5.5A 685pF 800V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS