TSM70N900CH
MFR.Part #
TSM70N900CH
JLCPCB Part #
C19856184
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 4.5A 4V@250uA 50W 700V 9.7nC@10V 900mΩ@10V N-Channel TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS