T25JA06G-K
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
T25JA06G-K
Description
-55℃~+150℃ 1.15V@25A 25A 312A 5uA 800V Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS