SRS10150H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SRS10150H
JLCPCB Part #
C3757332
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 10A 150V 1V@5A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS