SMF60AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF60AHRQG
JLCPCB Part #
C2444330
Package
SOD-123W
Description
1.8A 1uA 200W 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS