SMDJ64CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ64CAH
JLCPCB Part #
C3710247
Package
DO-214AB(SMC)
Description
103V 29.1A 3kW 64V 71.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS