SMDJ60CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ60CA R7G
JLCPCB Part #
C2447414
Package
SMC(DO-214AB)
Description
31A 3kW 60V 66.7V 96.8V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS