SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C3720646
Package
DO-214AB(SMC)
Description
32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS