SMDJ58AHR6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ58AHR6G
JLCPCB Part #
C484033
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 32.1A 3kW 58V 71.2V 93.6V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS