SMDJ48AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ48AH
JLCPCB Part #
C3709391
Package
DO-214AB(SMC)
Description
2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS