SMDJ45AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ45AH
JLCPCB Part #
C3705578
Package
DO-214AB(SMC)
Description
2uA 3kW 41.3A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS