SMDJ43CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ43CA R7G
JLCPCB Part #
C2447431
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS