SMDJ36CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ36CAH
JLCPCB Part #
C3714760
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 36V 3kW 40V 51.6A 58.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS