SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C3720695
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 26V 28.9V 3kW 42.1V 71.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS