SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C3720234
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 24V 26.7V 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS