SMDJ22CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ22CAHR7G
JLCPCB Part #
C2448727
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 22V 26.9V 35.5V 84.5A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS