SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C3720755
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS