SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C3718800
Package
DO-214AB(SMC)
Description
129.3A 14V 15.6V 1uA 23.2V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS