SMDJ12AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ12AHR7G
JLCPCB Part #
C2447529
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 1uA 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS