SMDJ11CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ11CA
JLCPCB Part #
C3719097
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS