SMDJ10CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ10CA R7G
JLCPCB Part #
C2447842
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 176.5A 17V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS