SMDJ100AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ100AH
JLCPCB Part #
C3705360
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 18.5A 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS