SMCJ7.5CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ7.5CAHR7G
JLCPCB Part #
C2447240
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 100uA 12.9V 122A 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS