SMCJ75CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ75CAH
JLCPCB Part #
C3712725
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 121V 13A 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS