SMCJ54CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ54CAH
JLCPCB Part #
C3707529
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS