SMCJ51CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ51CAH
JLCPCB Part #
C3711677
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 19A 1uA 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS