SMCJ48AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ48AH
JLCPCB Part #
C3708543
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20A 48V 53.3V 77.4V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS