SMCJ43AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ43AH
JLCPCB Part #
C3703925
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS