SMCJ30AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ30AH
JLCPCB Part #
C3713591
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 30V 32A 33.3V 48.4V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS