SMCJ26AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ26AH
JLCPCB Part #
C3714370
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 26V 28.9V 37A 42.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS