SMCJ22CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C3720436
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS