SMCJ22AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ22AH
JLCPCB Part #
C3703783
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 44A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS