SMCJ17CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ17CAH
JLCPCB Part #
C3713740
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 57A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS