SMCJ15AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ15AHR7G
JLCPCB Part #
C2446943
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 64A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS