SMCJ15AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ15AH
JLCPCB Part #
C3714796
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 64A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS