SMCJ13AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ13AH
JLCPCB Part #
C3698472
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 1uA 21.5V 73A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS