SMCJ12AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ12AH
JLCPCB Part #
C3712055
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 79A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS