SMCJ120AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ120AH
JLCPCB Part #
C3708375
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 8.1A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS