SMBJ15AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ15AH
JLCPCB Part #
C3713815
Package
DO-214AA(SMB)
Description
15V 16.7V 24.4V 25.1A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS