SMBJ14CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ14CA
JLCPCB Part #
C3720392
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS