SMBJ130AHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ130AHM4G
JLCPCB Part #
C2445964
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 209V 3A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS