SMBJ12AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ12AH
JLCPCB Part #
C3710742
Package
DO-214AA(SMB)
Description
12V 13.3V 19.9V 31A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS