SMBJ10CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ10CAHR5G
JLCPCB Part #
C2447256
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 37A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS