SMB10J36CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J36CA R5G
JLCPCB Part #
C3712713
Description
17.2A 1kW 1uA 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS