SMB10J36A M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J36A M4G
JLCPCB Part #
C2446704
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 17.2A 1kW 1uA 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS