SMB10J28CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J28CAHR5G
JLCPCB Part #
C3713976
Description
45.4V 31.1V 28V DO-214AA(SMB) TVS ROHS