SMB10J24AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J24AH
JLCPCB Part #
C3711018
Description
1kW 24V 25.7A 26.7V 38.9V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS