SMB10J22CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J22CAHR5G
JLCPCB Part #
C3698708
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1kW 1uA 22V 24.4V 28.2A 35.5V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS