SMB10J13CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J13CA
JLCPCB Part #
C3700308
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 1kW 21.5V 46.5A 5uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS